Pytania i odpowiedzi

Zaimo jest pośrednikiem pożyczkowym. Na podstawie zebranych danych ocena zdolność kredytową klienta i wysyła wnioski do odpowiednich firm. Pożyczka udzielana jest przez konkretną firmę pożyczkową, z którą współpracuje pośrednik.
Zaimo nie pożycza swoich pieniędzy. Jest jedynie pośrednikiem finansowym. POżyczki udzieli konkretna firma pożyczkowa.
Zaimo współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi. Nie ma określonej listy firm współpracujących, gdyż w zależności od potrzeb i możliwości klienta firma wysyła zapytanie do różnych pożyczkodawców.
Zaimo oferuje pożyczki na kwotę do 150 000 złotych, ale maksymalna kwota pożyczki zależy od firmy, które podejmie się wypłaty środków.
Jedyny dokument niezbędny do wnioskowania o pożyczkę w Zaimo to ważny dowód osobisty.
Firma działa niezwykle sprawnie i szybko. Od złożenia wniosku do wypłaty środków nie minie wiele czasu, a w przypadku bardzo prostych wniosków środki mogą zostać wypłacone nawet po 15 minutach.
Wniosek wymaga podania danych osobowych, takich samych jak w dowodzie, oraz stanu cywilnego, ilości osób na utrzymaniu oraz dochodów.
Zaimo jako metodę weryfikacji stosuje przelew weryfikacyjny. Na pewnym etapie wnioskowania niezbędny będzie przelew na odpowiednie konto w kwocie 1 grosza, który później wraca do klienta razem z pożyczką.
Tak, firma dba o dane klientów i wszystkie są poufne, zabezpieczone specjalnymi systemami bezpieczeństwa.
Aby skontaktować się z Zaimo należy wysłać email na adres … lub zadzwonić na infolinię pod numerem … . Konsultanci dołożą wszelkich starań, żeby jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w trudnych kwestiach.